Derbowe zwycięstwo młodzików z Dalinem, gol bramkarza!

Zawodnicy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice reprezentujący Orła Myślenice w okręgowej I lidze młodzików wygrali derbowy mecz z Dalinem Myślenice 4:1 (1:1). Co ciekawe jedną z bramek z rzutu wolnego z połowy boiska strzelił Bartosz Matoga, bramkarz Orła. Autorami pozostałych trafień byli Konrad Surówka, Eryk Druzgała i Przemysław Majka.

Mecz niezbyt dobrze rozpoczął się dla miejscowych, gdyż to Dalin szybko wyszedł na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Konrad Surówka, który kapitalną główką sfinalizował dośrodkowanie Kamila Depty. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie i jak na derby przystało był bardzo zacięty. W końcu kolegom z ofensywy przełamać impas strzelecki pomógł... bramkarz Orła, który wykonywał rzut wolny z okolic środka boiska i dośrodkowywał w pole karne, a piłka ku zaskoczeniu wszystkich zrobiła kozioł na śliskiej murawie i wpadła do bramki.

Później indywidualną akcję Jakuba Płoszaja celnym strzałem wykończył Eryk Druzgała, podwyższając na 3:1, a wynik spotkania ustalił Przemysław Majka, zdobywając gola w ostatnich minutach meczu. W następnej kolejce w sobotę Orłowcy zmierzą się na wyjeździe z Wisłą II Kraków.

Orzeł Myślenice - Dalin Myślenice 4:1 (1:1)
Konrad Surówka, Bartosz Matoga, Eryk Druzgała, Przemysław Majka

Orzeł: Bartosz Matoga, Krzysztof Baran - Konrad Surówka, Mateusz Wójtowicz, Piotr Galas, Michał Mirochna, Radosław Ostrowski, Jakub Płoszaj, Antoni Matejczyk, Eryk Druzgała, Kamil Depta, Przemysław Majka, Bartłomiej Ostafin, Maciej Jamrozik, Wiktor Syrek