Trampkarze: Świetny początek sezonu, Jordan rozbity!

W poniedziałek swój pierwszy mecz ligowy rozegrali trampkarze Orła Myślenice, w którym rozgromili na wyjeździe Jordan Zakliczyn 6:1 (3:1). Podopieczni trenera Jacka Łętochy mimo przewagi od pierwszego gwizdka sędziego szybko stracili gola, jednak riposta była niesamowita, gdyż po kilkunastu minutach wyrównał Patryk Druzgała, strzelając gola w swoim debiucie, a następnie Orłowcy strzelili jeszcze pięć goli.

Na prowadzenie myśleniczan wyprowadził inny debiutant - Dominik Mika w sytuacji sam na sam, a jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik podwyższył na 3:1, wykorzystując błąd graczy z Zakliczyna. W drugiej połowie swojego premierowego gola w trampkarzach zdobył gracz drużyny młodzików Sławomir Chmiel, a wynik ustalił Mateusz Leśniak, który w końcówce dołożył dwie bramki.

Jordan Zakliczyn - Orzeł Myślenice 1:6 (1:3)
P.Druzgała 18', D.Mika 22', 29', S.Chmiel 47', M.Leśniak 52', 59'

Orzeł: Bartosz Matoga - Mateusz Prokocki (c), Piotr Hodurek, Krzysztof Tomal, Kacper Firek - Patryk Druzgała, Sławomir Chmiel, Arkadiusz Brytan, Arkadiusz Urbanowicz - Wiktor Grochal, Dominik Mika oraz Krzysztof Baran, Daniel Maślerz, Kamil Depta, Kacper Sopiak, Tomasz Bugajski, Dominik Górka i Mateusz Leśniak.