Inauguracyjny mecz z Rabą przeniesiony na środę 27 sierpnia!

Informujemy, że Orzeł Myślenice nie zainauguruje sezonu tak jak wcześniej zaplanowano 16 sierpnia wyjazdowym meczem z Rabą Dobczyce, gdyż to spotkanie zostało przeniesione o kilkanaście dni i zostanie rozegrane w środę 27 sierpnia o godzinie 17:30 i w Myślenicach, a nie jak pierwotnie ustalono w Dobczycach. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy drużynie Raby Dobczyce za przychylność i wyrozumiałość w związku z przełożeniem meczu na naszą prośbę! Sportowa postawa fair, godna podziwu!

Pierwszy mecz ligowy podopieczni trenera Sławomira Świecy zagrają zatem w sobotę 23 sierpnia również na własnym obiekcie z Wolnymi Kłaj, a kilka dni później u siebie rozegrają wspomniany wyżej mecz z Rabą Dobczyce.