Zwycięstwo w meczu na szczycie, Orzeł lideruje w trampkarzach!

W szóstej kolejce II ligi trampkarzy Orzeł Myślenice po pięciu kolejnych zwycięstwach zmierzył się z również niepokonaną dotychczas drużyną Gościbi Sułkowice. Jak na mecz na szczycie ligowej tabeli przystało obie ekipy zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, ale ostatecznie to podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego zdobyli dwa gole i wygrali to spotkanie! Co ciekawe i świadczy o sile drużyny z Sułkowic, były to pierwsze dwa gole stracone przez tę ekipę w tym sezonie!

W pierwszej połowie bramki nie padły, chociaż blisko był Sławomir Chmiel, który minimalnie chybił z dystansu, a sytuację sam na sam zmarnował ponadto Przemysław Majka. Warto również wspomnieć o świetnych interwencjach Krzysztofa Barana, który popisał się znakomitą interwencją w sytuacji sam na sam z napastnikiem gospodarzy.

W drugiej połowie worek z bramkami rozwiązać powinien znów Sławomir Chmiel, który przedryblował kilku rywali, ale w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. W końcu Orłowcy wyszli jednak na prowadzenie, gdy do siatki trafił Dominik Mika. Zawodnik Orła wykorzystał dośrodkowanie z kornera i z około ośmiu metrów trafił do bramki. Kilkanaście sekund po zdobyciu bramki myśleniczanie podwyższyli prowadzenie, gdy centrostrzał Mateusza Wójtowicza z prawej strony wpadł w samo okienko bramki rywali.

Ostatecznie Orzeł odnotował szóstą wygraną z rzędu i jest samodzielnym liderem ligowej tabeli, wyprzedzając LKS Rudnik o trzy punkty oraz Gościbię Sułkowice o pięć oczek. Oby tak dalej!

Gośćibia Sułkowice - Orzeł Myślenice 0:2 (0:0)
Dominik Mika, Mateusz Wójtowicz

ORZEŁ: Krzysztof Baran - Antoni Jachymczak, Kacper Sopiak, Antoni Gładysz, Kacper Firek, Sławomir Chmiel, Jakub Płoszaj, Przemysław Majka, Konrad Danek, Dominik Mika, Kamil Depta oraz Maciej Jamrozik, Radosław Ostrowski, Mikołaj Stąsiek, Piotr Galas, Antoni Matejczyk