Znamy terminarz - zaczynamy od czterech wyjazdów!

Dość nietypowo ułożyła się początkowa faza nowego sezonu dla Orła Myślenice. Na prośbę władz naszego klubu mecz drugiej kolejki z Rabą Dobczyce zostanie rozegrany na wyjeździe z uwagi na wynajem naszego obiektu w weekend 26/27 sierpnia. Pierwsza kolejka oraz trzecia i czwarta zaplanowane w wizualizacji terminarza były na wyjeździe i w związku z tym sezon rozpoczniemy czterema wyjazdami z rzędu, ale za to wiosną pierwsze cztery kolejki kibice będą mogli oglądać z trybun naszego stadionu.

Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 19 sierpnia, wówczas Orłowcy zagrają w Radziszowie z jednym z trzech beniaminków - Radziszowianką. Zdecydowana większość meczów odbędzie się w soboty. Tylko na mecze do Staniątek, Kłaja i Ochojna Orłowcy udadzą się w niedzielę, natomiast wszystkie pozostałe zawody rozgrywane będą w sobotę.

Pełny terminarz - kliknij tutaj

TERMINARZ MECZÓW ORŁA: