Wysokie sparingowe zwycięstwo Orła

Aż sześć bramek zaaplikowali rywalom zawodnicy Orła Myślenice w wyjazdowym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do sezonu 2016/16 z przedstawicielem krakowskiej A klasy - Cedronką Wola Radziszowska. Orzeł zagrał między innymi bez Dariusza Ślusarza i Bartłomieja Łętochy o odejściu których wspominaliśmy przed kilkoma dniami.

Na mecz z zespołem nie pojechali także Marek Pajka i Łukasz Święch, kontuzja wyeliminowała Rafała Kańskiego, ale za to pojawiły się nowe twarze, których personaliów póki co jeszcze nie publikujemy. Z racji tego, że do początku rozgrywek pozostało stosunkowo niewiele czasu, to myślimy, że za około tydzień będziemy mogli oficjalnie potwierdzić na ile Orłowska kadra zmieni się w porównaniu z poprzednim sezonem.

W meczu z Cedronką jeden z testowanych zawodników zdobył aż cztery gole, po jednym dorzucili Przemysław Leśniak i Krzysztof Pyzio, który mógł swój dorobek jeszcze powiększyć, ale golkiper gospodarzy obronił jego strzał z rzutu karnego. Myśleniczanie mieli znaczną przewagę i powinni te zawody wygrać nawet w znacznie wyższych rozmiarach. Kolejny mecz sparingowy Orłowcy zagrają za tydzień z Wisłą Jeziorzany również na wyjeździe.