Wyjazdowe zwycięstwo juniorów młodszych z Beskidem Tokarnia!

Pięć bramek zaaplikowali rywalom juniorzy młodsi Orła Myślenice w wyjazdowym meczu z Beskidem Tokarnia. Podopieczni trenera Jacka Łętochy chociaż zagrali bez kilku podstawowych zawodników, to pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając 5:1 (0:0).

W pierwszej połowie gole nie padły, ale po zmianie stron zawodnicy byli już bardziej skuteczni i na listę strzelców wpisali się Jakub Bartosz, Karol Turała, Bartłomiej Pasternak, Dawid Sroka oraz Szymon Parszywka. W międzyczasie miejscowi zdobyli jednego gola, ale ostatecznie mecz zakończył się przekonującym zwycięstwem Orła i myśleniczanie wrócili do domu z trzema punktami!

Beskid Tokarnia - Orzeł Myślenice 1:5 (0:0)
Jakub Bartosz, Karol Turała, Bartłomiej Pasternak, Dawid Sroka, Szymon Parszywka

ORZEŁ: Arkadiusz Majda - Łukasz Serafin, Bartłomiej Pasternak, Dawid Sroka, Piotr Hodurek - Arkadiusz Nosal, Karol Turała, Sebastian Kania (32 Dawid Goląb), Tomasz Ostafin (64 Szymon Parszywka), Jakub Bartosz - Patryk Druzgala (65 Dawid Wątor)