Weekendowy rozkład jazdy - seniorzy jadą do Dziekanowic!

Kolejny weekend z Orłem Myślenice, seniorzy w V lidze jadą w niedzielę na mecz wyjazdowy z Dziecanovią Dziekanowice, która już rozgrywa swoje spotkania na niedawno otwartym nowoczesnym obiekcie w Rudniku koło Dobczyc. U siebie zagrają za to juniorzy starsi z Jordanem Zakliczyn oraz trampkarze z Mogilanami. Wyjazd na obiekt Garbarni Kraków czeka młodzików w I lidze, natomiast druga drużyna oraz żacy podejmą w derby miasta na stadionie Orła drużyny Dalinu Myślenice. Z Beskidem na orliku w Lubniu zmierzą się natomiast orliki. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych drużyn, pełna rozpiska poniżej!

WEEKEND Z ORŁEM:

Seniorzy: Dziecanovia Dziekanowice - Orzeł Myślenice (niedziela, 17 maja, 17:30, Rudnik k.Dobczyc)

Juniorzy: Orzeł Myślenice - Jordan Zakliczyn (niedziela, 17 maja, 17:00, Myślenice)

Trampkarze: Orzeł Myślenice - LKS Mogilany (piątek, 22 maja, 17:00, Myślenice) (przełożony z 18.05)

Młodzicy I: Garbarnia Kraków - Orzeł Myślenice (sobota, 16 maja, 16:00, Kraków)

Młodzicy II: Orzeł II Myślenice - Dalin II Myślenice (wtorek, 19 maja, 15:30, Myślenice)

Liga Orlików: Beskid Tokarnia - Orzeł Myślenice (sobota, 16 maja, 11:30, Orlik w Lubniu)

Liga Żaków: Orzeł Myślenice - Dalin Myślenice (niedziela, 17 maja, 11:00, Myślenice)