Weekend z Orłem: Seniorzy z Wiarusami, młodzież na wyjazd...

O przełamanie z Wiarusami Igołomia zagrają zawodnicy pierwszej drużyny Orła Myślenice, którym zabrakło nieco szczęścia w meczach z Gdovią Gdów i Dziecanovią Dziekanowice w ostatnich dwóch wyjazdowych kolejkach. Teraz u siebie podejmą beniaminka rozgrywek, a początek tego starcia w sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie Orła Myślenice.

Polować na trzecią ligową wygraną z rzędu będzie natomiast popularna Cekawka, która zmierzy się jako gospodarz na stadionie Górek Myślenice przy ulicy Solidarności 6 z Karpatami II Siepraw. Obie seniorskie ekipy czekają ponadto mecze w IV rundzie Pucharu Polski - rezerwy we wtorek w Sieprawiu z pierwszą drużyną Karpat, a pierwszy zespół w środę z Gościbią w Sułkowicach.

Młodzież czeka wyjazdowy weekend. Juniorzy starsi w sobotę zagrają także z Gościbią, juniorzy młodsi w niedzielę z Pasternikiem, trampkarze w sobotę z Dunajcem Nowy Sącz, natomiast młodzicy w niedzielę z Gwarkiem Wieliczka. U siebie zagrają jedynie juniorskie rezerwy w poniedziałek z Beskidem Tokarnia. Życzymy powodzenia wszystkim naszym drużynom.

Trzymajcie kciuki za nasze ekipy!

Kalendarium wszystkich drużyn Orła Myślenice

WEEKEND Z ORŁEM:

V liga: Orzeł Myślenice - Wiarusy Igołomia, sobota 22 września, 17:00
B klasa: Orzeł II Myślenice - Karpaty II Siepraw, niedziela 23 września, 17:00 - ul. Solidarności 6, Stadion Górek
U19: Gościbia Sułkowice - Orzeł Myślenice, sobota 22 września, 11:00
U18: Orzeł II Myślenice - Beskid Tokarnia, poniedziałek 24 września, 17:00