Weekend z Orłem: Seniorzy w niedzielę jadą do Ochojna

To będzie trochę przedłużony weekend z Orłem Myślenice, gdyż w sobotę i niedzielę nasze drużyny rozegrają po dwa mecze, podobnie jak w poniedziałek, a zakończą dopiero we wtorek młodzicy, którzy udadzą się na wyjazd do liderującego Piasta Skawina. Seniorzy natomiast w niedzielę o 15:30 zmierzą się z Pasternikiem Ochojno na wyjeździe.

Drużyna rezerw zagra w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu swój ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej, podejmując o godzinie 16:00 Rabę II Dobczyce. Juniorzy młodsi w sobotę zagrają na wyjeździe z Prokocimiem Kraków w I lidze okręgowej, natomiast mecz II ligi juniorów starszych pomiędzy Skalnikiem Trzemeśnia i Orłem Myślenice odbędzie się w niedzielę o godzinie 11:00.

Trampkarskie zespoły czeka trudne zadanie, bo w Małopolskiej Lidze Trampkarzy zagramy w poniedziałek na wyjeździe z wiceliderem tabeli Sandecją Nowy Sącz o godzinie 16:00. O tej samej porze na obiekcie Orla drugi zespół trampkarzy zmierzy się w II lidze z Jordanem Zakliczyn. We wtorek natomiast o 16:00 odbędzie się wspomniane spotkanie młodzików z Piastem Skawina na wyjeździe.

Swoje mecze rozegrają także drużyny orlików i żaków, a relacje z tych zawodów możecie przeczytać na stronie internetowej szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice.

Trzymać kciuki za nasze ekipy!

Bieżące informacje zawsze w naszym "KALENDARIUM"

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY:

Seniorzy V liga: Pasternik Ochojno - Orzeł Myślenice, niedziela 16 października, 15:30
Seniorzy B klasa: Orzeł II Myślenice - Raba II Dobczyce,sobota 15 października, 16:00 (sztuczne boisko)
Juniorzy starsi U18: Skalnik Trzemeśnia - Orzeł Myślenice, niedziela 16 października,11:00
Juniorzy młodsi U16: Prokocim Kraków - Orzeł Myślenice, sobota 15 października, 11:00
Trampkarze U14: Sandecja Nowy Sącz - Orzeł Myślenice, poniedziałek 17 października, 16:00
Trampkarze U13: Orzeł Myślenice - Jordan Zakliczyn, poniedziałek 17 października, 16:00
Młodzicy U12: Piast Skawina - Orzeł Myślenice, wtorek 17 października, 16:00
Orlicy U10: Orzeł I Myślenice -  Gościbia Sułkowice, sobota 15 października, 10:00 (orlik na Osiedlu)
                    Orzeł II Myślenice - pauza
                    Orzeł III Myślenice - LKS Rudnik, sobota 15 października, 11:15 (orlik na Osiedlu)