Weekend z Orłem: Seniorzy do Sułkowic, trampkarze na Wisłę!

Weekendowe granie jako pierwsi rozpoczną trampkarze w Małopolskiej Lidze, którzy zmierzą się przy Reymonta 22 w Krakowie z Wisłą Kraków w sobotę o godzinie 10:00. Popołudniu natomiast na obiekcie Gościbii Sułkowice miejscowi podejmą seniorów Orła Myślenice, a to właśnie seniorska drużyna przyciąga największą rzeszę kibiców. Początek spotkania o godzinie 15:00.

W międzyczasie, bo o godzinie 11:00 w sobotę na obiekcie Orła zmierzą się młodzicy z drużyną Borku Kraków w krakowskiej II lidze młodzików. W niedzielę za to zagrają ekipy juniorskie oraz rezerwy i to wszystkie o tej samej porze. Rezerwy podejmą na boisku ze sztuczną nawierzchnią Gościbię II Sułkowice, juniorzy starsi na wyjeździe zmierzą się ze Stawem Polanka, natomiast juniorzy młodsi w Staniątkach z Puszczą Niepołomice.

Drugi zespół trampkarzy swój mecz zagra w poniedziałek mierząc się z Beskidem Tokarnia na wyjeździe. Jak chodzi o ligę orlików to dwa zespoły prowadzone przez trenera Jacka Łętochę zagrają w sobotę na orliku w Lubniu z Toporem Tenczyn i Pasternikiem Ochojno, natomiast trzeci zespół prowadzony przez trenera Łukasza Mikołajczyka zagra z Gościbią Sułkowice na orliku w Myślenicach. Żacy zagrają natomiast turniej ligowy w Sieprawiu, mierząc się z rówieśnikami z Karpat i Toporu Tenczyn.

Bieżące informacje zawsze w naszym "KALENDARIUM"

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY:

Seniorzy V liga: Gościbia Sułkowice - Orzeł Myślenice, sobota 1 października, 15:00
Seniorzy B klasa: Orzeł II Myślenice - Gościbia II Sułkowice, niedziela 2 października, 16:00 (sztuczne boisko)
Juniorzy starsi U18: Staw Polanka - Orzeł Myślenice, niedziela 2 października, 16:00
Juniorzy młodsi U16: Puszcza Niepołomice - Orzeł Myślenice, niedziela 2 października, 16:00
Trampkarze U14: Wisła Kraków - Orzeł Myślenice, sobota 1 października, 10:00
Trampkarze U13: Beskid Tokarnia - Orzeł Myślenice, poniedziałek 3 października, 17:30
Młodzicy U12: Orzeł Myślenice - Borek Kraków, sobota 1 października, 11:00
Orlicy U10: Topór Tenczyn - Orzeł I Myślenice, sobota 1 października, 11:15 (orlik w Lubniu)
                     Pasternik Ochojno - Orzeł II Myślenice, sobota 1 października, 12:30 (orlik w Lubniu)
                     Orzeł III Myślenice - Gościbia Sułkowice, , sobota 1 października, 12:30 (orlik na Osiedlu)