Weekend z Orłem: Seniorzy do Bodzanowa, juniorskie starcie z Wieczystą!

W sobotę 1 października pierwszy zespół Orła Myślenice zagra w lidze z Błękitnymi Bodzanów na wyjeździe, a we wtorek 4 października u siebie podejmie V-ligową Pcimiankę Pcim w półfinale Pucharu Polski. Juniorów starszych czeka natomiast wyjazdowe starcie z Wieczystą Kraków w MLJ, natomiast juniorzy młodsi u siebie podejmą AS Progres Siemacha Kraków w LOJM.

Trampkarze w sobotę zagrają o 12:00 z Orłem Piaski Wielkie, drugi zespół czeka na przełożenie meczu z Jaworem Jawornik (mecz odbędzie się we czwartek lub w piątek), natomiast zespoły młodzików zagrają kolejno z Tiger Hears Mogilany oraz FA Tokarnia. Zapraszamy do kibicowania!

Kalendarium z meczami wszystkich drużyn Orła Myślenice

WEEKEND Z ORŁEM:

Klasa Okręgowa: Błękitni Bodzanów - Orzeł Myślenice, sobota 1 października, 16:00
                    Półfinał PP: Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim, wtorek 4 października, 16:00
Juniorzy starsi U19: Wieczysta Kraków - Orzeł Myślenice, sobota 1 października, 18:00 (Prądniczanka sztuczne)
Juniorzy młodsi U17: Orzeł Myślenice - Progres Siemacha Kraków, niedziela 2 października, 10:00
Trampkarze U15: Orzeł Myślenice - Orzeł Piaski Wielkie, sobota 1 października, 12:00
Trampkarze U14: Orzeł Myślenice - Jawor Jawornik, czwartek 6 października, ??
Młodzicy U13: Orzeł Myślenice - Tiger Hearts Mogilany, środa 5 października, 16:30
Młodzicy U12: Orzeł Myślenice - FA Tokarnia, niedziela 2 października, 10:00 (Orzeł sztuczne)

Kalendarium z meczami wszystkich drużyn Orła Myślenice