Weekend z Orłem, czyli piłkarskie emocje po myślenicku...

Przed nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji na obiektach Orła Myślenice, które tętnić będą życiem nie tylko w każde popołudnie w środku tygodnia kiedy to odbywają się treningi począwszy od pięciolatków po seniorów, ale też przez niemal całą sobotę i niedzielę.

Jako pierwsi już od 10:00 w sobotę z turniejem ligowym żaków ruszą dwie drużyny siedmiolatków oraz ośmiolatków. Te rozgrywki na bocznym boisku, a niemal równocześnie, bo o 11:00 w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy Orłowcy zmierzą się z Karolem Wadowice. Wyjazdowy mecz  o 14:00 czeka młodzików, gdyż zmierza się w Krakowie z Armaturą, natomiast o 15:00 w sobotę główny punkt weekendowego programu, którym będzie potyczka seniorów z Gdovią Gdów. O 16:00 w Sieprawiu zagrają natomiast rezerwy w ramach myślenickiej B klasy, a przeciwnikiem rezerwistów będzie druga drużyna Karpat Siepraw.

W niedzielę zagrają za to juniorzy i to niemal jeden zespół po drugim, gdyż o 11:00 juniorzy młodsi w ramach I ligi okręgowej podejmą wicelidera ligowej tabeli - Tramwaj Kraków, natomiast o 14:00 również na swoim stadionie juniorzy starsi sprawdzą formę Grodziska Raciechowice. Na deser - dopiero we wtorek o 17:00 - zagra drugi zespół trampkarzy, rywalizując u siebie z LKS-em Rudnik. Serdecznie zapraszamy na wszystkie mecze! Razem damy radę!

Bieżące informacje zawsze w naszym "KALENDARIUM"

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY:

Seniorzy V liga: Orzeł Myślenice - Gdovia Gdów, sobota 24 września, 15:00
Seniorzy B klasa: Karpaty II Siepraw - Orzeł II Myślenice, sobota 24 września, 16:00
Juniorzy starsi U18: Orzeł Myślenice - Grodzisko Raciechowice, niedziela 25 września, 14:00
Juniorzy młodsi U16: Orzeł Myślenice - Tramwaj Kraków, niedziela 25 września, 11:00
Trampkarze U14: Orzeł Myślenice - Karol Wadowice, sobota 24 września, 11:00
Trampkarze U13: Orzeł Myślenice - LKS Rudnik, wtorek 27 września, 17:00
Młodzicy U12: Armatura Kraków - Orzeł Myślenice, sobota 24 września, 14:00
Orlicy U10: Trójka Myślenice - Orzeł I Myślenice, sobota 24 września, 10:00 (orlik na Osiedlu)
                     Orzeł II Myślenice - pauzuje w ten weekend
                     Orzeł III Myślenice - Dalin II Myślenice, sobota 24 września, 11:15 (orlik na Osiedlu)
Żacy U8: Turniej ligowy na obiekcie Orła Myślenice, sobota 24 września od godziny 9:00. Dwie drużyny Orlików Myślenice zagrają z rówieśnikami z Dalinu Myślenice oraz Raby Dobczyce.

**Informacje na bieżąco zawsze w naszym KALENDARIUM