Urodzinowy prezent Rafała Kańskiego, Orzeł wygrywa z Jałowcem!

Niedzielna potyczka Orła Myślenice z przedstawicielem wadowickiej okręgówki Jałowcem Stryszawa była już przedostatnim sprawdzianem podopiecznych trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra przed startem ligowych rozgrywek. Mecz nie był porywającym widowiskiem, ale zakończył się zwycięstwem Orłowców po golu Rafała Kańskiego.

Doświadczony napastnik Orła nie zwykł marnować takich okazji i skuteczną główką trafił do siatki po dośrodkowaniu Łukasza Święcha z rzutu rożnego. Jak się później okazało był to jedyny gol w całych zawodach, a popularny Kanu sprawił sobie tym samym znakomity prezent urodzinowy, gdyż swój jubileusz obchodzi 14 marca. Z tego miejsca życzymy przede wszystkim dużo zdrowia oraz jak najwięcej bramek na wagę trzech punktów dla Orła!

Myśleniczanie mieli jeszcze kilka znakomitych okazji, które wręcz zmarnowali. Zwłaszcza ta Mateusza Sabały, który po podaniu Krzysztofa Pyzio znalazł się sam na sam z bramkarzem i gdy już go minął to zamiast skierować piłkę do pustej bramki, wdał się w niepotrzebny drybling w efekcie czego stracił piłkę. Przyjezdni przed przerwą raz zagrozili bramce Marka Pajki, który jednak sparował groźne uderzenie jednego z rywali. Kolejną okazję Jałowiec miał dopiero w samej końcówce, ale i tym razem górą był bramkarz Orła. Ostatecznie mecz zakończył się więc skromnym zwycięstwem myśleniczan.

Orzeł Myślenice - Jałowiec Stryszawa 1:0 (0:0)
Rafał Kański 64'

ORZEŁ: Marek Pajka - Leśniak, Mistarz, Mateusz Pajka (46 Mikołajczyk), Maślak (46 D.Górka) - B.Łętocha, Święch, M.Sabała, Żak, Kubala (45 Pyzio) - Kasperek (30 Kański)