U19: Wygrana z Rabą Dobczyce w meczu kontrolnym

To był drugi mecz sparingowy w ramach przygotowań do nowego sezonu ligowego 2022/23 w wykonaniu juniorów starszych Orła Myślenice. Po porażce aż 1:5 z seniorami Dziecanovii Dziekanowice, Orłowcy zagrali z rówieśnikami z Raby Dobczyce. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 (1:1) dla biało-zielonych.

Orłowcy przygotowujący się do rywalizacji w Małopolskiej Lidze Juniorów wygrali to spotkanie, jednak pomimo korzystnego wyniku zauważalnych w grze podopiecznych trenera Marka Pajki było sporo mankamentów. Czasu na scementowanie drużyny pozostaje coraz mniej, bowiem rozgrywki ligowe ruszają już za nieco ponad dwa tygodnie. Bramki dla Orła strzelili Jakub Fąfara, Adrian Ciślik oraz dwaj gracze testowani. W składzie myśleniczan zabrakło kilku zawodników m.in. Wiktora Orzechowskiego, Szymona Górki-Khafagi, Jakuba Pitaka, Piotra Klępa, Sebastiana Sroki, czy Adama Nowackiego.

W przyszły wtorek myśleniczanie zmierzą się w kolejnym meczu kontrolnym z ligowym rywalem - Górnikiem Wieliczka

Raba Dobczyce - Orzeł Myślenice 2:4 (1:1)
Fąfara, Testowany 1, Testowany 2, Ciślik

ORZEŁ: Rutka (46 Testowany) - Żak (46 Nowak), Łabędzki, J.Górka - Kruczek, Płatek (46 Kiebuła), Szczurek, Kowalcze (46 Wołek) - Braś, Ciślik (46 Testowany), Fąfara (46 Testowany)