U17, U15: Porażki z Orłem Piaski Wielkie i Dalinem...

Nie był to udany weekend dla juniorów młodszych i trampkarzy Orła Myślenice. Ci pierwsi ulegli Orłowi Piaski Wielkie, a młodsza ekipa w piątek pomimo dobrej pierwszej połowy i prowadzenia, w drugiej dała się zdominować Dalinowi Myślenice i również odnotowała porażkę.

W piątkowych derbach po pierwszej połowie nic nie wskazywało, że mecz potoczy się w ten sposób. Orłowcy prowadzili po golu Adriana Ciślika i mieli okazje, by prowadzenie podwyższyć. Tuż po przerwie jednak rywale szybko zdobyli trzy gole i podcięli Orłowcom skrzydła. Podopieczni trenera Zająca nie zdołali już podnieść się po niemrawym początku i ostatecznie ulegli 4:1.

Juniorzy młodsi natomiast fatalnie zaczęli starcie z Orłem z Piasków Wielkich tracąc szybko dwa gole, ale jeszcze przed przerwą pokazali charakter. Najpierw Adrian Ciślik (zawodnik trampkarzy) strzelił gola kontaktowego, a potem z rzutu karnego wyrównał Jakub Fąfara. W drugiej połowie jednak rywale znów odskoczyli, a osłabiona w tym meczu kadrowo drużyna Orła nie miała argumentów w ofensywie, by odwrócić losy rywalizacji.

U17: Orzeł Myślenice - Orzeł Piaski Wielkie 2:3 (2:2)
Ciślik, Fąfara

ORZEŁ: Rutka - J.Górka, Miętka, Lech - Nowak, Płatek, Górka-Khafaga, Kania - Piwowarczyk, Fąfara, Ciślik oraz Trzciński, Szatan, Sz.Sroka, Hankus, Gołąb, Cudzik

U15: Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice 1:4 (0:1)
Ciślik

ORZEŁ: Matoga - Gracz, Bruzda, Hudaszek, Hankus - Kuchnia, Gołąb, Szklarz, Stachnik, Ożóg - Ciślik oraz Kurowski, Lech, Kiebzak, Majda, Kęsek, Żądło, Mitana