U15: Trzecie miejsce trampkarzy Orła Myślenice w Kętach

Ogólnopolskie granie, osiem meczów, ciekawi przeciwnicy i dobry występ trampkarzy Orła Myślenice w turnieju Giganci Futbolu w Kętach. Podopieczni trenera Marka Łacnego zakończyli turniej na trzeciej pozycji, choć po pierwszym dniu liderowali w tabeli.

Ostatecznie jednak porażki z UKS Szopienice i Igloopolem Dębica spowodowały, że te dwa zespoły uplasowały się przed drużyną Orła Myślenice. Kolejne miejsca zajmowały dwie drużyny akademii Przyszłość Rogów, Czwórka Andrychów, Progres Sędziszów Małopolski, Burza Roczyny, a tabelę zamknął drugi zespół Uczniowskiego Klubu Sportowego Szopienice.

Drużynę Orła reprezentowali: Igor Matoga, Radek Nalepa - Hubert Gołąb, Adam Gracz, Igor Gaweł, Maksymilian Szklarz, Bartłomiej Bruzda, Bartłomiej Brózda, Kacper Kiebzak i Kacper Dudzik.