U15: Świetna pierwsza połowa, wygrana trampkarzy z Hutnikiem!

Podopieczni trenera Łukasza Zająca w ubiegłą niedzielę skonfrontowali się z drugim zespołem Hutnika Kraków w krakowskiej Lidze okręgowej trampkarzy C1. Zawodnicy Orła Myślenice podobnie jak w pierwszym meczu w Nowej Hucie, tak samo w rewanżu zaczęli z animuszem zdobywając dwa gole, z tym że na obiektach Hutnika nie zdołali obronić przewagi i zanotowali porażkę. Tym razem już do przerwy prowadzili 5:1 i choć Hutnik jeszcze w drugiej połowie zdobył dwa gole, to Orłowcy zainkasowali komplet punktów.

Miejscowi świetnie zaczęli spotkaniem za sprawą szybkiego trafienia Adriana Ciślika. Później w dość kontrowersyjnych okolicznościach sędzia podyktował rzut karny dla Orła, a na bramkę zamienił go Hubert Gołąb. Nim rywale otrząsnęli się po dwóch ciosach, efektowne trafienie na 3:0 zaliczył znów Hubert Gołąb. Zawodnik Orła z dwudziestu metrów przymierzył w samo okienko bramki rywali.

Za chwilę na 4:0 podwyższył Nikodem Ożóg, a jeszcze przed przerwą na gola rywali zdobytego po rzucie wolnym, odpowiedział Adrian Ciślik i było 5:1. W drugiej połowie Orłowcy wciąż mieli swoje okazje, ale nie znaleźli już więcej razy drogi do bramki, co w efekcie dwóch trafień rywali zrodziło nerwową końcówkę. Ostatecznie jednak komplet punktów został w Myślenicach.

Orzeł Myślenice - Hutnik II Kraków 5:3 (5:1)
Ciślik 2, Gołąb 2, Ożóg

ORZEŁ: Matoga - Bruzda, Hankus, Lech, Kiebzak - Gracz, Kuchnia, Gołąb, Szklarz - Ożóg, Ciślik oraz Kurowski, Majda, Burkowicz, Stachnik, Kęsek, Żądło