U15: Marek Łacny nowym trenerem trampkarzy Orła Myślenice!

Nowym trenerem zespołu trampkarzy Orła Myślenice został Marek Łacny. Szkoleniowiec zespołu z roczników 2008 i 2009 poprowadził już pierwsze zajęcia przejmując drużynę po Łukaszu Zającu, który w nowym sezonie poprowadzi juniorów młodszych.

Marek Łacny to były zawodnik naszego klubu, reprezentował juniorów starszych, a później pierwszy zespół Orła Myślenice. Posiada licencję trenerską UEFA B. Już jako trener pracował z grupami młodzieżowymi Lubomiru Wiśniowa, AP Bonito Mszana Dolna, a także pracował w dziewczęcej drużynie Andrusów Lipnik. Teraz podjął się pracy z drużyną do lat 15 w Orle Myślenice. Nasi trampkarze przygotowują się do rozgrywek w Krakowskiej Ekstralidze Okręgowej. Jutro zagrają mecz kontrolny z Górnikiem Wieliczka.

Drugim trenerem zespołu został Ostap Szpakiwskij, pochodzący z Ukrainy obecnie golkiper Orła Myślenice specjalizować się będzie w przygotowaniu motorycznym drużyny oraz pomocy trenerowi Markowi Łacnemu podczas zajęć treningowych.

Życzymy powodzenia w pracy z Orłowską młodzieżą!