U14: Trampkarze bliscy sprawienia niespodzianki w Nowym Sączu

Sandecja Nowy Sącz to jedna z najbardziej renomowanych marek w Małopolsce i tym bardziej cieszy, że Orzeł Myślenice rywalizuje jak równy z równy z takimi zespołami. W poniedziałek w meczu Małopolskiej Ligi Trampkarzy Orłowcy prowadzili 1:0 z wiceliderem tabeli, ale najpierw stracili wyrównującego gola, a potem gospodarze ograbili myśleniczan nawet z punkty, strzelając gola w ostatniej akcji meczu.

W 41. minucie na prowadzenie Orła wyprowadził Kamil Depta i chociaż faworyzowana Sandecja doprowadziła do remisu, to nawet zdobycie punktu dla debiutującego na wojewódzkim szczeblu rozgrywkowym Orła byłby świetnym rezultatem i sprawieniem niejako niespodzianki. Niestety brak koncentracji w ostatniej minucie zdecydował o końcowym sukcesie rywali.

Sandecja Nowy Sącz - Orzeł Myślenice 2:1 (0:0)
Kamil Depta 41'

ORZEŁ: Baran - Jamrozik, Syrek, Moskal, Jachymczak - Płoszaj, Majka, Mirochna - Topa, Depta, Matejczyk oraz Białoń, Wójtowicz, Ostrowski, Druzgała, Galas