U14: Faza ligowa HMK za nami, Orzeł prawie pewny awansu!

Orłowcy w fazie ligowej Halowych Mistrzostw Krakowa Trampkarzy nie przegrali żadnego meczu, ale pomimo tego zajęli trzecią pozycję za Pcimianką i Wieczystą. Do fazy play off awansują jednak dwie najlepsze ekipy z trzecich miejsc i wiele wskazuje na to, że podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego awansują. Na potwierdzenie tych słów musimy jednak poczekać do zakończenia rozgrywek w grupie C.

W ubiegły weekend trampkarze Orła pod wodzą trenera Michała Lecha zmierzyli się z Pogonią Skotniki i Orłem Piaski Wielkie. Pierwszy mecz zakończył się wygraną 3:0 po golach Antoniego Matejczyka, Kamila Depty i Wiktora Syrka, a następnie 2:0 wygrali z Orłem z Piasków Wielkich dzięki dwóm trafieniom skutecznego Antoniego Matejczyka.

ORZEŁ: Piotr Dudek - Jakub Moskal, Konrad Surówka, Przemysław Majka, Kamil Depta, Kamil Topa, Antoni Matejczyk, Mateusz Wójtowicz, Michał Mirochna, Antoni Jachymczak, Maciej Jamrozik, Wiktor Syrek