U12 i U13: Młodzicy i trampkarze młodsi grali na wyjazdach

Zarówno drużyna młodzików prowadzona przez trenera Michała Cichonia jak i trampkarze młodsi pod wodzą trenera Michała Lecha nie zaliczą ostatniej kolejki ligowych rozgrywek do udanych, gdyż młodzicy przegrali na wyjeździe z Milenium Skawina 1:5, natomiast trampkarze ulegli w Tenczynie z tamtejszym Toporem 2:5.

Młodzicy otworzyli wynik meczu dzięki bramce Jakuba Fąfary, ale jeszcze przed przerwą gracze Milenium Skawina wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Później Orłowcy mieli kilka sytuacji, ale byli nieskuteczni pod bramką rywali. Skuteczni w końcówce zawodów byli za to gracze Milenium dokładając do swojego dorobku trzy gole. Orzeł w tym spotkaniu grał osłabiony brakiem swojego kapitana i motoru napędowego Bartłomieja Gromali.

Milenium Skawina - Orliki Myślenice 5:1
Jakub Fąfara

ORZEŁ: Kozaczyk - Kopta, Łabędzki (kapitan), Stankiewicz, Szlachetka, Kiebuła, Pitak, Fąfara, Ulman, z ławki wchodzili: Rutka, Cyrek, Irzyk, Lech, Czaja

Więcej o meczu młodzików wraz ze zdjęciami na www.orliki.myslenice.pl

Trampkarze natomiast mierzyli się z Toporem Tenczyn i istotnym jest, że rywalizują w II lidze trampkarzy starszych, mierząc się niejednokrotnie z starszymi o rok od siebie zawodnikami. Orłowcy zostali uzupełnieni zawodnikami z rocznika 2002, którzy nie grali w ostatnim meczu Małopolskiej Ligi Trampkarzy z Unią Tarnów. Gole dla podopiecznych trenera Michała Lecha zdobyli Jakub Kowalcze i Michał Karcz, ale te trafienia nie wystarczyły na zdobycz punktową wobec skuteczniej postawy rywali.

Topór Tenczyn - Orzeł II Myślenice 5:2
Michał Karcz, Jakub Kowalcze

ORZEŁ: Dudek - Ostrowski, Trybulec, Syrek, Białoń - Kasperczyk, Opryszek, Galas, Miernik, Karcz -  Kowalcze oraz Bonior, Knapczyk, Dąbrowski, Kawabata, Klimas