Trzy punkty dla juniorów za mecz z Trójką Myślenice

Co prawda mecz zakończył się przed czasem i wynik brzmiał 1:1, ale z uwagi na usunięcie z niewiadomych przyczyn przez sędziego trenera, który był jedynym opiekunem drużyny Trójki Myślenice z ławki rezerwowych, mecz musiał zostać zakończony w 36. minucie i juniorom Orła Myślenice zostanie przyznany walkower oraz trzy punkty.

Wcześniej Trójka wyszła na prowadzenie z rzutu karnego, Orłowcy najpierw doprowadzili do remisu golem Marcina Parszywki, ale sędzia nie uznał go dopatrując się wątpliwego spalonego. Później myśleniczanie w końcu dopięli swego i do siatki trafił Karol Kowal, chociaż był na ewidentnym spalonym. W tym właśnie momencie za pretensje względem sędziego doszło do sytuacji opisanej we wstępie.

Orzeł rozpoczął mecz w składzie: Marcin Bylica - Dawid Banowski, Bartłomiej Pasternak, Łukasz Serafin, Jakub Wielgus - Sebastian Kania, Bartłomiej Mróz, Maksymilian Świerczyński, Karol Kowal, Artur Kraus, Marcin Parszywka, a w odwodzie pozostali Kamil Zegiel, Jędrzej Król oraz Dominik Gatlik.