Tramwaj Kraków pokonany w meczu sparingowym

W czwartek Orzeł Myślenice rozegrał drugie spotkanie sparingowe mierząc się na wyjeździe z Tramwajem Kraków. Orłowcy na przestrzeni całego meczu zdecydowanie przeważali i ostatecznie wygrali 4:1 (3:1).

Myśleniczanie szybko wyszli na prowadzenie kiedy mocnym strzałem zza pola karnego bramkę zdobył Dariusz Ślusarz. Tramwaj wyrównał w 20. minucie gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego akcję zamknął jeden z zawodników gospodarzy i mocnym strzałem tuż przy słupku trafił do siatki. Stracony gol tylko podrażnił podopiecznych trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudera, a Ci w przeciągu kilku minut zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw zespołową akcję pewnie wykończył Rafał Kański, a następnie na 3:1 podwyższył Krzysztof Żak.

W drugiej połowie szanse gry otrzymało kilku młodych zawodników oraz wszyscy z dwudziestoosobowego składu jaki pojechał na ten mecz. Warto zaznaczyć, że nieobecni ponadto byli Krzysztof Pyzio, Łukasz Święch, Piotr Łętocha i Michał Górka. Orłowcy stworzyli jeszcze mnóstwo sytuacji, ale niejednokrotnie zabrakło skuteczności pod bramką rywali. Wynik spotkania ustalił natomiast wychowanek Orła Karol Kowal, który strzelił swoją debiutancką bramkę w seniorskim futbolu.