Trampkarze: Remis na Dalinie

Trampkarze Orła Myślenice w swoim pierwszym meczu ligowym rundy wiosennej zremisowali 2:2 na wyjeździe w derbach Myślenic z drugą drużyną Dalinu Myślenice. Podopieczni trenera Jacka Łętochy do remisu doprowadzili co prawda w końcówce spotkania, ale chociaż to rywal prowadził grę, to zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych stworzył sobie Orzeł.

Już na samym początku meczu kilka wybornych sytuacji mieli Orłowcy i mogli zdobyć nawet cztery gole gdyby skuteczność była lepsza. Później do głosu doszli miejscowi i wyraźnie przejęli inicjatywę. Pomimo tego, że Dalin prowadził grę, podopieczni trenera Jacka Łętochy groźnie kontratakowali. Orła natomiast kilkukrotnie w bramce uratował swoimi interwencjami Bartosz Matoga.

W końcu po zmianie stron Orzeł wyszedł na prowadzenie, gdy do siatki trafił Daniel Łukasik. Po straconym golu napór Dalinu wzrósł i dopiął swego po stałym fragmencie gry, gdy z rzutu wolnego do siatki trafił Michał Cienkosz. Chwilę później gospodarze wyszli na prowadzenie i znów po stałym fragmencie gry, gdzie dośrodkowana piłka trafiła do niepilnowanego Michała Cienkosza, a ten strzelił swojego drugiego gola w tym meczu.

Orłowcy nie poddali się i walczyli do końca o korzystny rezultat. Walka się opłaciła, gdyż w jednej z ostatnich akcji meczu kapitan zespołu Mateusz Prokocki doprowadził do remisu. W końcówce podopieczni trenera Łętochy mieli jeszcze dwie stuprocentowe okazje, ale piłka uderzana z kilku metrów praktycznie do pustej bramki poszybowała najpierw wysoko nad poprzeczką, a chwilę później tuż obok słupka. Mecz zakończył się więc remisem, chociaż grę zdecydowanie prowadził Dalin, który dłużej utrzymywał się przy piłce, natomiast co ciekawe to Orłowcy stworzyli niemal trzykrotnie więcej sytuacji, po których mogli strzelić bramki.

Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice 2:2 (0:0)
Michał Cienkosz (2) - Daniel Łukasik, Mateusz Prokocki

Orzeł: Bartosz Matoga (Piotr Wincenciak) - Kacper Sopiak, Krzysztof Tomal, Piotr Hodurek, Kacper Firek - Antoni Gładysz, Mateusz Prokocki, Szymon Parszywka, Arkadiusz Brytan, Daniel Łukasik - Dominik Mika oraz Sławomir Chmiel, Kamil Depta, Wiktor Grochal, Tomasz Bugajski, Tomasz Ostafin, Daniel Maślerz, Konrad Danek