Trampkarze punktują: wygrana z Rabą, remis z Rudnikiem i porażka z Karpatami

W poniedziałek podopieczni trenera Jacka Łętochy wygrali w dramatycznych okolicznościach z Rabą Dobczyce, gdyż do przerwy prowadzili już 3:0 po bramce Mikołaja Stąśka i dwóch trafieniach Daniela Łukasika, ale po przerwie stracili dwa gole w czego efekcie doprowadzili do nerwowej końcówki. Ostatecznie komplet punktów pozostał jednak w Myślenicach.

We wcześniejszej kolejce zabrakło nieco szczęścia w Rudniku, gdzie Orłowcy zdecydowanie przeważali, nie wykorzystali aż pięciu stuprocentowych okazji, a rywal zdobył gola po stałym fragmencie z gry. Ostatecznie myśleniczanie zaledwie zremisowali 1:1 dzięki bramce Dominika Miki. W jednym z ostatnich trzech spotkań biało-zieloni odnotowali także porażkę - 0:3 z Karpatami Siepraw i chociaż wynik na to nie wskazuje, to również w tym meczu gracze Orła Myślenice mogli pokusić się o zdobycz punktową.

Ostatni mecz rundy jesiennej w II lidze trampkarzy w niedzielę 9 listopada z Beskidem Tokarnia.

Orzeł Myślenice - Karpaty Siepraw 0:3

LKS Rudnik - Orzeł Myślenice 1:1 (Dominik Mika)

Orzeł Myślenice - Raba Dobczyce 3:2 (Mikołaj Stąsiek, Daniel Łukasik 2)