Trampkarze: Pechowa porażka z Toporem Tenczyn

Orzeł Myślenice przegrał na wyjeździe z Toporem Tenczyn 1:4 w II lidze trampkarzy, ale wynik mógłby być inny, gdyby lepsza skuteczność podopiecznych trenera Jacka Łętochy. Miejscowi objęli prowadzenie już w 1. minucie po dalekim wrzucie z autu w pole karne i przytomnym zachowaniu napastnika Toporu. Orłowcy szybko doprowadzili do remisu, gdy Patryk Druzgała świetnie podał między obrońcami do Dominika Miki, a ten strzelił na 1:1.

W 28. minucie gospodarze skopiowali sytuację z 1. minuty i znów po wrzucie z autu zdobyli gola. Jeszcze w pierwszej połowie świetne okazje miał zarówno Orzeł jak i Topór, jednak gole nie padły. Tuż po przerwie to Orzeł przejął inicjatywę i stworzył kilka okazji, a raz miejscowi wybijali piłkę nawet z linii bramkowej. W piłce liczy się jednak skuteczność, a nie ilość sytuacji, a tę miał tego dnia Topór. Chodzi oczywiście o skuteczność, bo to gracze z Tenczyna powiększyli swój dorobek bramkowy o dwa gole i wygrali 4:1.

Topór Tenczyn - Orzeł Myślenice 4:1 (2:1)
Dominik Mika

Orzeł: Piotr Wincenciak (Krzysztof Baran) - Piotr Hodurek, Krzysztof Tomal, Kacper Sopiak, Antoni Gładysz, Arkadiusz Brytan, Patryk Druzgała, Mikołaj Stąsiek, Wiktor Grochal, Dominik Mika, Kacper Firek, Daniel Maślerz, Maciej Sawicki, Mateusz Leśniak, Dominik Baran, Paweł Wierciak