To dzięki Waszym głosom! Nowoczesny sprzęt do pielęgnacji murawy dla Orła!

Kosiarka wrzecionowa firmy Dennis, rozsiewacz do nawozów oraz zgrzebło do konserwacji boisk to urządzenia, które trafiły do Orła Myślenice w ramach projektu „Bezpieczeństwo i sport – wspólny projekt OSP i Orła” w piątej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Myślenice.

Całkowity koszt projektu z Budżetu Obywatelskiego wyniósł 84650 zł, a drugą część zadania dotyczącą ratowniczo-gaśniczego sprzętu hydraulicznego oraz agregatu prądotwórczego realizuje Ochotnicza Straż Pożarna Myślenice – Dolne Przedmieście.

Urządzenia do pielęgnacji terenów zielonych kompleksu sportowego przy ul. Burmistrza Andrzeja Marka 7 zostały przekazane do klubu z Dolnego Przedmieścia, a w prezentacji wzięli udział burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, prezes klubu Orzeł Myślenice i jednocześnie autor projektu Budżetu Obywatelskiego Edward Łapa oraz przedstawiciele firmy Emerald Tomasz Bętkowski i Piotr Niżnik, deklarując zasponsorowanie dodatkowych przyczepek na rzecz Orła Myślenice.

Firma Emeralld z Raciechowic została wyłoniona w zapytaniu ofertowym do dostarczenia wspomnianych urządzeń. Co ciekawe jest jednym z partnerów Wisły Kraków, utrzymuje zarówno obiekty w Myślenicach, jak również główną płytę Stadionu Miejskiego przy ulicy Reymonta w Krakowie.

Źródło: myslenice.pl