Świetny mecz trampkarzy, Puszcza Niepołomice na kolanach!

Renomowana Puszcza Niepołomice, która dotychczas liderowała w tabeli krakowskiej I ligi okręgowej trampkarzy otrzymała zimny prysznic w potyczce z Orłem w Myślenicach. Podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego rozegrali znakomite zawody, wygrywając z faworyzowaną Puszczą 4:0 (3:0) po dwóch golach Antoniego Matejczyka oraz trafieniach Igora Kostiuka i Wiktora Grochala.

Strzelanie rozpoczął niezawodny ostatnio Antoni Matejczyk, który wepchnął do siatki futbolówkę dośrodkowaną z kornera przez Wiktora Grochala. Następnie po rozegraniu rzutu z autu piłka trafiła pod nogi Igora Kostiuka,a ten nadbiegając huknął z lewej nogi tuż przy słupku, nie dając szans bramkarzowi. Dla pochodzącego z Ukrainy rozgrywającego Orła był to pierwszy oficjalny gol w barwach naszej drużyny.

Jeszcze przed przerwą swojego drugiego gola dołożył popularny Mateja, wykańczając głową mocne dośrodkowanie Kacpra Firka. Była to koronkowa akcja myśleniczan, zakończona strzałem w samo okienko bramki. Pajęczynę z okienka w drugiej połowie ściągnął także Wiktor Grochal, który przymierzył z lewej nogi, ustalając wynik na 4:0 dla Orła.

Orzeł Myślenice - Puszcza Niepołomice 4:0 (3:0)
Matejczyk 2, Kostiuk, Grochal

ORZEŁ: Baran - Majka, Bodzioch, Sopiak, Firek - Grochal, Kostiuk, Babycz - Mika, Matejczyk, Stąsiek oraz Depta, Jachymczak, Jamrozik, Druzgała, Wójtowicz