Sławomir Świeca nie jest już trenerem Orła Myślenice!

Zarząd klubu LKS Orzeł Myślenice za porozumieniem stron zakończył współpracę z trenerem pierwszej drużyny Sławomirem Świecą, który pełnił tę funkcję przez nieco ponad rok. Obie strony doszły do wniosku, że drużynie potrzebny jest bodziec w perspektywie dalszej walki o utrzymanie po nieudanym początku rundy wiosennej, a wszyscy mamy nadzieję, że zmiana na stanowisku trenera pozytywnie wpłynie na zespół.

Chociaż ostatnie rezultaty nie były zadowalające, to nie mogą tylko one wpływać na ocenę pracy trenera Świecy, gdyż pragniemy zaznaczyć, że runda wiosenna poprzedniego sezonu wyglądała bardzo dobrze pod wodzą tego szkoleniowca i Orzeł prezentował bardzo ciekawy, skuteczny futbol. W bieżącym sezonie pomimo niejednokrotnie solidnej gry Orłowcom brakowało bardzo niewiele, a najlepszym przykładem jest fakt, że aż pięć spotkań myśleniczanie przegrali stosunkiem jednej bramki i zanotowali sześć remisów.

"Dziękuję za wspólnie spędzone chwile w tym klubie, gdyż na pewno będę je miło wspominał" - mówi na pożegnanie trener Sławomir Świeca. "Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie oraz zarządowi za wydatną pomoc w mojej pracy szkoleniowej. Naprawdę zżyłem się z tym klubem i mam o nim jak najlepsze zdanie, dlatego też żal mi, że znaleźliśmy się w takiej sytuacji, bo tych zawodników stać na zdecydowanie lepsze rezultaty i wyższe miejsce w tabeli. Życzę powodzenia w najbliższym meczu oraz w dalszej walce o utrzymanie, bo drużyna Orła Myślenice na pewno na to zasługuje!"

Ze strony klubu zarówno zarządu jak i zawodników składamy trenerowi serdeczne podziękowania za swoje zaangażowanie i wkład w pracę w naszym klubie oraz życzymy powodzenia w dalszej pracy zawodowej i życiu osobistym.