Ruszyły prace nad poprawą boiskowej infrastruktury

Ten plac powyżej jeszcze nie wygląda jak boisko treningowe, ale niebawem zostanie oddane do użytku na potrzeby treningowe. Rozpoczęto bowiem prace nad montażem odpowiedniego ogrodzenia tego terenu oraz oddaniem murawy do użytku. Wszystko w celu stworzenia odpowiednich warunków treningowych dla zawodników trenujących w Orle Myślenice.

Zgodnie z obietnicami Zarządu przedstawianymi podczas walnego zebrania sprawozdawczego klub wciąż będzie się rozwijał pod względem stadionowej infrastruktury, podobnie jak w działaniach marketingowych, finansowych i oczywiście sportowych. Rozpoczęto prace nad montażem piłkochwytów za bramkami na głównej płycie, ale także na wspomnianym dodatkowym boisku treningowym.

Wiosna rozpoczyna się na dobre, a więc za chwile przyjdzie czas, w którym obiekty Orła Myślenice całymi popołudniami będą tętnić życiem. W związku z stworzeniem jak najlepszych warunków treningowych dla licznych grup młodzieżowych i dziecięcych trenujących na naszych obiektach podjęto decyzję o budowie dodatkowego boiska obok parkingu firmy Cooper Standard Automotive.

Prace nad oddaniem boiska do użytku są już na ukończeniu, pozostał montaż piłkochwytów od strony parkingu, do którego wbetonowano już profile oraz kosmetyczne sprawy nad poprawieniem stanu murawy. Efekt tych prac zobaczymy niebawem, ale już teraz pragniemy poinformować, że nasi zawodnicy będą mieć wkrótce dodatkowe miejsce do treningu.

Otwarcie tego obiektu będzie wielkim komfortem pracy dla trenerów, ale także zawodników, dzięki czemu kilka grup będzie mogło z powodzeniem trenować jednocześnie na większej przestrzeni. O postępach prac nad naszymi obiektami będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej. Póki co ruszyły roboty nad budową piłkochwytów, wykonano także czynności mające na celu jak najlepszego przygotowania głównej płyty do startu rozgrywek rundy wiosennej i mamy wszyscy nadzieję, że stworzone warunki treningowe będą jak najlepsze dla szkolenia dzieci i młodzieży w naszym klubie.