Runda wiosenna ruszy w ostatni weekend marca 2015!

W ostatni weekend marca rozpocznie się runda wiosenna sezonu 2014/15 w V lidze - Kraków III. To właśnie 28 marca Orzeł Myślenice zainauguruje rundę rewanżową wyjazdowym meczem z Rabą Dobczyce. Dokładne terminy meczów poznamy dopiero wiosną, natomiast już wiemy, że żadne spotkanie nie będzie rozgrywane w środku tygodnia.

Treść komunikatu:

Wydział Gier MZPN ustalił terminy pierwszych kolejek rundy wiosennej wIV lidze zachodniej ikrakowskich klasach okręgowych.

Inauguracja rundy rewanżowej wIV lidze zachodniej została zaplanowana na 14/15 marca, a zakończenie sezonu na 20 czerwca 2015 r. Wszystkie 15 kolejek zostanie rozegranych wweekendy.

Rozgrywki wiosenne wkrakowskich klasach okręgowych (gr. I, II iIII) rozpoczną się 28/29 marca, azakończą 20/21 czerwca 2015. Również na tym szczeblu mecze odbywać się będą tylko wweekendy.