Przekaż swój 1% podatku na Orzeł Myślenice!

Zarząd LKS Orzeł Myślenice zwraca się z apelem do wszystkich sympatyków, zawodników oraz rodziców o przekazanie 1% podatku z rozliczenia PIT za rok 2015 na pomoc naszemu klubowi.

Wpłaty z tego tytułu chcemy przeznaczyć na poprawę infrastruktury stadionowej poprzez ogrodzenie boisk, remont murawy boisk treningowych, zamontowanie nowych piłkochwytów za bramkami oraz remont istniejących piłkochwytów. W planie jest również budowa boiska do siatkówki plażowej oraz beach soccera. Wyżej wymienione prace znacznie poprawią infrastrukturę naszego obiektu sportowego oraz poprawią warunki treningowe naszych zawodników.

Za zrozumienie naszych dziań i wsparcie finansowe w imieniu wszystkich zawodników Orła Myślenice i szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice serdecznie dziękujemy.

Za zarząd

prezes Edward Łapa

Jak przekazać 1% podatku na potrzeby naszego klubu?