Przedwiośnie Pełne Energii - Orzeł organizuje Turniej Sportowy Dla Dzieci

Projekt "Przedwiośnie Pełne Energii - Turniej Sportowy Dla Dzieci" pozwoli na zorganizowanie przez klub Orzeł Myślenice kolejnej edycji turnieju piłkarskiego PESMENPOL ORZEŁ CUP, ale też otwartych treningów dla młodzików z roczników 2011-2012 we współpracy ze szkółką piłkarską Orliki Myślenice. Turniej odbędzie się w weekend 16-17 marca!

Nasz klub pozyskał na realizację tego zadania środki z Województwa Małopolskiego, ale też może liczyć na wsparcie i patronat firmy PESMENPOL, Gminy Myślenice oraz Podokręgu Piłki Nożnej w Myślenicach.

Dwudniowy turniej piłkarski zostanie zorganizowany dla ośmiu drużyn, a udział wezmą w grupie A Krakus Nowa Huta, Raba Dobczyce, AP MasterKids Skawa i Radziszowianka Radziszów, natomiast w grupie B zagra Topór Tenczyn, Karpaty Siepraw, Sokół Słopnice oraz Orliki Myślenice. W sobotę zawodnicy w kategorii młodzika rozegrają mecze grupowe, natomiast w niedzielę zaplanowano finał srebrny o miejsca 5-8, a także finał złoty o miejsca 1-4. Turniej zostanie rozegrany na stadionie Orła Myślenice, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w systemie gry bramkarz plus siedmiu zawodników w polu.

W ramach realizacji zadania w okresie marca i kwietnia każdy zawodnik z Małopolski będzie mógł natomiast spróbować swoich sił w otwartych treningach dla roczników 2011 i 2012 na myślenickich obiektach. Zajęcia mają charakter pokazowy i dobrowolny, natomiast ich następstwem może być przyjęcie do naszej akademii piłkarskiej. Na zajęcia można zgłosić się telefonicznie u trenerów: Wojciech Dudzik 664 046 179 lub Jakub Stasiak 509 904 026.

Szczegóły dotyczące turnieju:

TERMINARZ ROZGRYWEK .PDF * W terminarzu AP MasterKids gra w grupie porannej w miejsce Topora Tenczyn, natomiast Topór w grupie B.