Pierwsza przegrana trampkarskich rezerw

Druga drużyna trampkarzy w mocno okrojonym składzie przystąpiła do piątkowego meczu z Hejnałem Krzyszkowice, rozgrywając mecz tak zwaną gołą jedenastką bez żadnego zawodnika na zmianę, a w dodatku debiutujący w drużynie Mateusz Tomal nabawił się drobnego urazu i w drugiej połowie podopieczni trenera Michała Lecha z konieczności grali w dziesiątkę.

Mecz zakończył się wygraną Hejnału Krzyszkowice 2:0 i była to jednocześnie pierwsza porażka drugiego zespołu trampkarzy Orła Myślenice w rundzie wiosennej. Dotychczas podopieczni trenera Lecha odnotowali same zwycięstwa i jeden remis. Warty uwagi jest fakt, że cały mecz rozegrali dwaj młodzicy Michał Mirochna oraz debiutujący Mateusz Tomal, a pozostali zawodnicy, którzy nie wzięli udziału w tym spotkaniu odpoczywają przed niedzielną potyczką pierwszego zespołu w krakowskiej I lidze okręgowej z Górnikiem Wieliczka.

Orzeł Myślenice - Hejnał Krzyszkowice 0:2

ORZEŁ: Piotr Dudek - Sebastian Trybulec, Mateusz Wójtowicz, Wiktor Syrek, Przemysław Białoń - Mateusz Tomal, Michał Mirochna, Konrad Danek, Nikodem Sobieszkoda, Józef Klimas - Piotr Galas