Ostatni mecz w tym roku - Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim, 7.11.2015, g. 13:30 - zapraszamy!

W najbliższą sobotę 7 listopada Orzeł Myślenice podejmie na własnym obiekcie w ostatnim meczu rundy jesiennej liderującą w tabeli V ligi - Kraków III Pcimiankę Pcim. To już ostatnie ligowe piłkarskie emocje w Myślenicach w roku 2015, dlatego tym bardziej zapraszamy, abyście przeżyli je wspólnie z nami! Ponadto jak zawsze liczymy na Wasze wsparcie w meczu czołowych w tym sezonie drużyn w naszej lidze!

Obecnie Pcimianka zajmuje pierwszą pozycję w lidze, gdyż zgromadziła 23 punkty i dysponuje najlepszym bilansem bramkowym spośród pozostałych trzech drużyn z tych samym dorobkiem. Orzeł natomiast chociaż plasuje się na piątej pozycji, to do lidera traci zaledwie jeden punkt! Mamy nadzieję na dobre zakończenie rundy jesiennej w wykonaniu podopiecznych trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudera, a także liczymy na solidną frekwencję na trybunach! Pomóżmy naszym zawodnikom!