Orzeł zagra z Karpatami charytatywnie dla Ksawerego!

W sobotę 22 sierpnia o godzinie 17:00 Orzeł Myślenice w drugiej kolejce ligowej sezonu 2015/16 zmierzy się na swoim stadionie ze spadkowiczem z IV-ligi Karpatami Siepraw. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie tym bardziej, że całkowity dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu Ksawerego Sadzika z Bysiny, którego czeka poważna operacja oczu.

Ksawery Sadzik to roczny chłopczyk, który jak się okazało ma nowotwór w oczach. Czeka go kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych i Orzeł Myślenice również chce wraz z społecznością zawodników i kibiców przychodzących na mecze przyłączyć się charytatywnie do pomocy potrzebującemu maleńkiemu mieszkańcowi naszej gminy. Liczymy na Państwa wsparcie!

Całkowity dochód zarówno z biletów jak i ze zbiórki do puszek oraz wszystkich rzeczy towarzyszących meczowi zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu Ksawerego.

DO ZOBACZENIA NA ORLE!

ORZEŁ MYŚLENICE - KARPATY SIEPRAW
sobota, 22 sierpnia, godz.17:00
Stadion Orła, ul. Burmistrza Andrzeja Marka 7

Wstęp na mecz to dowolny dar od serca, który w całości zostanie przeznaczony Ksaweremu.