Orzeł wznowił przygotowania, zawodnicy już po pierwszym sparingu...

Od początku tygodnia do treningów w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2014/15 wrócili zawodnicy Orła Myślenice. Podopieczni trenera Sławomira Świecy mają za sobą dwie pierwsze wprowadzające sesje treningowe oraz mecz kontrolny z IV-ligową Jutrzenką Giebułtów.

W czwartek Orłowcy rozegrali wspomniany mecz sparingowy i długo dotrzymywali kroku faworyzowanemu rywalowi, prowadząc do przerwy 1:0 po golu Rafała Kańskiego, który pewnie wykończył dwójkową akcję Przemysława Leśniaka z Mateuszem Mistarzem. W drugiej połowie myśleniczanom nieco zabrakło sił, a rywale wyszli na prowadzenie po dwóch stałych fragmentach gry, wykorzystując najpierw rzut karny, a następnie trafiając do siatki po dośrodkowaniu z kornera. Wynik na 3:1 został ustalony w ostatnich sekundach spotkania, gdy jeden z rywali pokonał Marcina Bylicę w sytuacji sam na sam.

Orzeł Myślenice - Jutrzenka Giebułtów 1:3 (1:0)

Orzeł: Marek Pajka - Dominik Górka, Mateusz Pajka, Łukasz Bzdek, Przemysław Leśniak - Patryk Jamrozik, Bartłomiej Łętocha, Adrian Kasprzyk, Michał Górka - Rafał Kański, Mateusz Mistarz oraz Marcin Bylica (br), Dariusz Ślusarz, Kamil Lesiński, Kamil Marzec

TRENINGI W NAJBLIŻSZYM TYGODNIU:

Poniedziałek (26.01) - hala w Sieprawiu, zbiórka na Orle o 18:05 (18:20 w Sieprawiu)

Środa (28.01) - hala ZS im. A.Średniawskiego - godzina 20:15

Czwartek (29.01) - siłownia CrossFIT (ul.Traugutta), g.19:00, sprzęt na siłownie oraz w teren na rozbieganie.