Orzeł rozpocznie przygotowania do sezonu w środę 13 lipca!

Sezon 2015/16 jest już tylko historią, w osobny sposób go nie podsumowywaliśmy, ale uważamy, że bieżące aktualności przez cały sezon wystarczą naszym czytelnikom, a inni mogą sobie ocenić sami, że szóstka jest dobra, ale tylko w szkole. Teraz skupiamy się jednak na nowej kampanii rozgrywkowej, która rozpocznie się za około miesiąc, a pierwszy trening w ramach przygotowań Orłowców już w środę 13 lipca o godzinie 19:00 na obiektach Orła!

Trenerzy Kamil Ostrowski i Dawid Suder właśnie na inauguracyjnych zajęciach przedstawią plan przygotowań do rozgrywek, do startu których zostało naprawdę niewiele czasu. Dowiemy się także o meczach kontrolnych, a tę wiedzę przekażemy do publicznej wiadomości za pośrednictwem naszej strony internetowej. Liczymy, że runda jesienna będzie udana w wykonaniu Orłowców i już teraz zapraszamy na nasze jesienne mecze!