Orzeł po obozie w Maniowach - ruszyły wiosenne przygotowania

Kilkudniowy obóz seniorów Orła Myślenice w Maniowach był jednocześnie początkiem przygotowań do rundy wiosennej. Orłowcy rozpoczęli ładowanie akumulatorów od kilku zróżnicowanych jednostek treningowych oraz wspólnie spędzonego czasu, który pomógł w integracji drużyny. Zwłaszcza, że w obozie wzięło udział 19 zawodników.

Na zgrupowaniu zabrakło oprócz włączonych do pierwszej drużyny wyróżniających się juniorów z różnych przyczyn między innymi Adriana Kasprzyka, Michała Górki, Łukasza Mikołajczyka, czy Kamila Lesińskiego. Pod okiem trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra Orłowcy odbyli kilka jednostek treningu funkcjonalnego TRX, zajęć biegowych w terenie w ramach przygotowania tlenowego oraz siłowego zarówno na zewnątrz jak i na hali.

Po powrocie z obozu gracze Orła trenować będą na sztucznym boisku na Zarabiu, myślenickich halach, siłowni, basenie oraz swoich obiektach. O szczegółach co najmniej ośmiu zaplanowanych już sparingów poinformujemy w ciągu najbliższych dni, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia dwóch krótkich filmów z obozu w Maniowach.