Orzeł Myślenice z trzema punktami za mecz z Wolnymi Kłaj

Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zakończył postępowanie wyjaśniające grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie Wolni Kłaj podczas meczu 24. kolejki Klasy Okręgowej - Kraków III z Orłem Myślenice i przyznał walkower na korzyść klubu z Myślenic.

Orłowcy tym samym przesunęli się w tabeli na czwartą pozycję. Do końca rozgrywek pozostało już tylko jedno spotkanie, które wszystkie drużyny rozegrają obligatoryjnie w tym samym terminie - w sobotę o 17:00. Co ciekawe dwoma walkowerami została ukarana Gdovia Gdów, pełna treść komunikatu poniżej.

TREŚĆ KOMUNIKATU WYDZIAŁU GIER MZPN:

- Wydział Gier MZPN zweryfikował wynik meczu Klasy Okręgowej Kraków III rozegranego 22.05.2016 r. pomiędzy Pcimianką Pcim a Gdovią Gdów z uzyskanego na boisku 1-0 na walkower 3-0 na korzyść Pcimianki. W zespole Gdovii między 60. a 65. minutą nie występowało dwóch młodzieżowców.

- Wydział Gier MZPN zweryfikował wynik meczu Klasy Okręgowej Kraków III rozegranego 11.06.2016 r. pomiędzy Gdovią Gdów a Tempem Rzeszotary z uzyskanego na boisku 5-0 na walkower 0-3 na niekorzyść Gdovii. W rozegranych zawodach w drużynie Gdovii Gdów wystąpił od 70. minuty zawodnik Michał Skowronek, który nie został przez klub uprawniony do rozgrywek KO.

- Wydział Gier MZPN zweryfikował wynik meczu Klasy Okręgowej Kraków III rozegranego 5.06.2016 r. pomiędzy Wolnymi Kłaj a Orłem Myślenice z uzyskanego na boisku 2-0 na walkower 0-3 na niekorzyść Wolnych. W drużynie Wolnych Kłaj wystąpił pod innym nazwiskiem zawodnik nieuprawniony do gry w tym meczu.