Orzeł Myślenice mistrzem podokręgu wśród młodzików!

wynik

Nie mieli sobie równych podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego w rozgrywanych w ubiegłą sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach mistrzostwach Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej. W finale reprezentujący Orła zawodnicy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice rozgromiły Dalin Myślenice aż 8:1, co jest niecodziennym wynikiem w meczach finałowych!

Już w eliminacjach, o których pisaliśmy przed tygodniem zawodnicy naszej szkółki wygrali wszystkie mecze, a w meczach finałowych najpierw pokonali po ciężkim boju Lubomir Wiśniowa, dzięki bramce Przemysława Majki, aby potem rozgromić Rabę Dobczyce oraz na koniec pokonać również Topór Tenczyn.

Po wygraniu meczów grupowych przed Orlikami pozostał już tylko finał, a występ podopiecznych trenera Kamila Ostrowskiego przerósł najśmielsze oczekiwania wszystkich zgromadzonych w hali widowiskowo-sportowej. Już w pierwszych minutach meczu derbowego z Dalinem Orlicy wyszli na kilkubramkowe prowadzenie, a po 10 minutach było już 7:0. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 8:1 i na pewno zasłużenie puchar za mistrzostwo Podokręgu wpadł w ręce naszych zawodników.

Orzeł wystąpił w składzie: Krzysztof Baran - Mateusz Wójtowicz, Sławomir Chmiel Antoni Matejczyk, Konrad Surówka, Bartłomiej Ostafin, Przemysław Majka, Kamil Depta, Radosław Ostrowski, Piotr Galas, Antoni Jachymczak, Jakub Płoszaj, Eryk Druzgała