Orzeł Myślenice - kadra na rundę jesienną 2015/16

Okienko transferowe zamyka się z końcem sierpnia, więc trudno powiedzieć czy nie nastąpią jeszcze pewne przetasowania w składzie Orła Myślenice na rundę jesienną sezonu 2015/16. Na ten moment przedstawiamy jednak 25-osobową kadrę pierwszej drużyny, która sobotnim meczem z Rabą Dobczyce rozpocznie bój o ligowe punkty.

Wiemy na pewno, że Orzeł w kilku pierwszych meczach nie będzie mógł skorzystać z najlepszego strzelca w ubiegłym sezonie Krzysztofa Pyzio, który wyjechał do pracy i wróci prawdopodobnie we wrześniu. Również obowiązki zawodowe powstrzymały Kamila Marca, a z drużyny odeszli Artur Kraus (wypożyczony do Cedrona Brody), Marcin Parszywka i Patryk Jamrozik (obaj LKS Trzebunia), a także bramkarz Mateusz Bies (Wisła Kraków). Każdy z tej czwórki wciąż jest nominalnym młodzieżowcem.

Jeśli chodzi o nowe twarze w Orle, to tak jak informowaliśmy na łamach naszej strony internetowej na przestrzeni kilku ostatnich dni - przybyli bliźniacy Mateusz i Tomasz Sabała z Wisły Kraków, Mariusz Kasperek i Paweł Maślak z UKS Trójka Myślenice, Witold Kubala z Dukli Bysina oraz Karol Kowal z drużyny juniorów. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek swoją przygodę z piłką wznowił Wojciech Filipiec i po czterech latach przerwy wraca do bramki Orła.

ORZEŁ MYŚLENICE - jesień 2015

Bramkarze: Marek Pajka (90), Bartłomiej Ziółkowski (97), Wojciech Filipiec (83)
Obrońcy: Dominik Górka (92), Adrian Kasprzyk (92), Mateusz Mistarz (83), Kamil Lesiński (90), Przemysław Leśniak (91), Piotr Łętocha (90), Mateusz Pajka (97), Paweł Maślak (97), Kamil Marzec (92), Łukasz Mikołajczyk (83)
Pomocnicy: Krzysztof Żak (88), Bartłomiej Łętocha (91), Dariusz Ślusarz (89), Krzysztof Pyzio (93), Tomasz Sabała (97), Mateusz Sabała (97), Bartłomiej Nawieśniak (92), Łukasz Święch (84), Witold Kubala (93), Karol Kowal (96)