Orliki Myślenice wicemistrzem ligi orlików 2015/16!

Podopieczni trenera Jacka Łętochy z roczników 2005 oraz 2006 zakończyli sezon rozgrywkowy w myślenickiej lidze orlików, zdobywając wicemistrzostwo tych rozgrywek. Po fazie zasadniczej rozgrywek szkółka piłkarska Orliki Myślenice zajmowała drugie miejsce za Pcimianką Pcim i swoją pozycję utrzymała w fazie mistrzowskiej, w której mierzyły się ze sobą cztery najlepsze zespoły z równoległych grup. Dla zawodników naszej szkółki wicemistrzostwo Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej jest udanym zwieńczeniem pracowitego sezonu.

Orliki Myślenice w rozgrywkach ligowych występowały w dwóch drużynach, z których druga miała udany początek wiosny, dzięki czemu niewiele brakowało, aby awansowali do najlepszej ósemki rozgrywek. Ta sztuka jednak się nie udała, a zabrakło kilku punktów. Następnie w fazie finałowej Orliki odniosły kilka porażek, przez co rywale wyprzedzili ich w ligowej tabeli. Waleczna postawa nie wystarczyła też do zdobyczy punktowej w ostatnim meczu ligowym, kiedy to podopieczni trenera Jacka Łętochy przegrali z Grodziskiem Raciechowice 8:9.

Orliki II Myślenice - Grodzisko Raciechowice 8:9

Orliki II:  Eryk Litwora, Maksymilian Rutka - Kacper Cyrek, Jan Banowski, Mateusz Ulman, Bartłomiej Ożóg, Bartosz Durek, Arkadiusz Sobesto, Antoni Kowalcze, Antoni Bylica, Paweł Urbański, Alan Kwinta

orliki2-2005 2006

Pierwsza drużyna natomiast rozprawiła się z Tokarnią, wygrywając aż 14:0, co zapewniło zdobycie wicemistrzostwa powiatu myślenickiego.

Orliki I Myślenice - FA Tokarnia 14:0

Orliki I: Eryk Litwora, Maksymilian Rutka - Jakub Stankiewicz, Michał Płatek, Kacper Depta, Wojciech Lech, Jakub Pitak, Jakub Fąfara, Dawid Czekaj, Bartłomiej Kaźnica oraz Jakub Szlachetka i Adam Nowacki.

orliki1-2005 2006

TABELA LIGOWA - LIGA ORLIKÓW 2015/16