Nieudana kolejka juniorów i młodzików

Młodzicy występujący w krakowskiej I lidze okręgowej doznali swojej pierwszej porażki w tym sezonie! Podopieczni Kamila Ostrowskiego wystąpili z brakiem kilku podstawowych zawodników i niestety przegrali z rówieśnikami z Pcimianki Pcim 0:3, chociaż słowa pochwały należą się im za waleczną postawę w drugiej połowie pomimo niekorzystnego wyniku.

Mecz trampkarzy z Toporem Tenczyn został przełożony, natomiast druga drużyna młodzików występująca w myślenickiej III lidze uległa Trójce Myślenice, a juniorzy w poniedziałkowym meczu z wiceliderem LKS Mogilany również w obliczu znacznych kłopotów kadrowych ulegli niestety 6:0. Mamy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy, gdyż ostatnie tygodnie napawały optymizmem, a każda z naszych drużyn młodzieżowych plasuje się w czołówce swoich lig.