Młodzicy grali z Akademią Piłkarską 21

Młodzicy Orła Myślenice rozgrywają bardzo ciężką rundę ale w każdym meczu starają się zaprezentować z jak najlepszej strony. Mimo, że drużyna jest bardzo młoda i gra w silnej I lidze krakowskiej, to mimo porażek prezentuje się coraz lepiej w ligowych bojach.

W sobotę młodzi Orłowcy gościli na własnym boisku AP 21 Kraków. Pierwsza połowa była troszkę przespana przez naszych zawodników i straciliśmy dwie bramki. w drugiej odsłonie biało-zieloni uwierzyli w siebie i zaczęły zazębiać się ładne dla oka akcje całego zespołu. Bliski strzelenia gola był Mirochna ale jego potężny strzał z trudem wybronił bramkarz gości. Z drugim razem kapitan naszego zespołu Mirochna się nie pomylił. Po bardzo dobrym uderzeniu z rzutu wolnego Gromali bramkarz odbił przed siebie piłkę ale dobitka Michała Mirochny znalazła drogę do siatki.

AP 21 miało natomiast sporo sytuacji do zdobycia gola, ale tylko dwa strzały znalazły drogę do siatki Orła, gdyż fantastycznie w bramce spisywał się Bonior. Po raz kolejny należy pochwalić cały zespół, który dzielnie walczył z wyżej notowanym rywalem. Przed naszymi chłopakami jeszcze jeden mecz, w środę 11.11 o godz. 11:00 zagrają na własnym boisku z Garbarnią Kraków, Serdecznie zapraszamy!!

Orzeł Myślenice - AP 21 Kraków 1:4 (0:2)

Orliki: Bonior - Szlachetka, Dąbrowski, Łabędzki, Czaja, Mirochna (kpt), Knapczyk, Kiebuła, Majcherczyk, z ławki wchodzili: Depta, Gromala, Irzyk, Siedlecki, Łopata. Betlej, Kawabata, Sabała