Mateusz Bies z Wisły Kraków zagra w Orle Myślenice!

Mateusz Bies, zawodnik Wisły Kraków przez najbliższe pół roku będzie reprezentował barwy drużyny seniorów Orła Myślenice. 18-letni bramkarz będzie uczestniczył w codziennych treningach drużyny rezerw Białej Gwiazdy oraz brał udział w treningach oraz meczach ligowych pierwszej drużyny Orła.

Poprzednio Mateusz Bies był zawodnikiem III-ligowej Juventy Starachowice, a tak jak wspomnieliśmy wcześniej na co dzień jest zawodnikiem rezerw krakowskiej Wisły prowadzonej przez trenera Macieja Musiała. Mateusza witamy na pokładzie i życzymy powodzenia w występach z Orzełkiem na piersi. Dodatkowym atutem mierzącego blisko 200 centymetrów golkipera jest status młodzieżowca, który wprowadzi dodatkową rywalizację wśród zawodników poniżej 21 roku życia, a także bramkarzy i jednocześnie będzie znakomitą alternatywą dla trenera Sławomira Świecy.