Krajobraz przed sezonem... Orzeł bez większych zmian!

W związku z przełożonym meczem z Rabą Dobczyce, Orłowcy sezon 2014/15 rozpoczną dopiero za tydzień 23 sierpnia, meczem z Wolnymi Kłaj na własnym stadionie. Już teraz jesteśmy niemal pewni, że do większych zmian kadrowych w drużynie Sławomira Świecy nie dojdzie.

Początkowo informowaliśmy, że drużynę zasilił napastnik Rudnika Piotr Chmielik, jednak sam zawodnik zmienił zdanie i z powodów osobistych zrezygnował z reprezentowania Orła Myślenice w tym sezonie. Jedynym nowym zawodnikiem jest więc Dawid Suder, który kiedyś już występował w barwach Orła, a następnie przeniósł się do Karpat Siepraw. Do treningów po półrocznej przerwie wrócił także Łukasz Bzdek, więc prawdopodobnie zasili szeregi Orła jesienią. Po stronie ubytków należy wymienić Miłosza Leśniaka, gdyż przeniósł się na roczne wypożyczenie do Skalnika Trzemeśnia. Z klubu odszedł także Marek Łacny (Lubomir Wiśniowa) i Paweł Dąbrowa (nie wznowił treningów). Niewyjaśniona jest jeszcze przyszłość Rafała Kańskiego*, który w październiku zakończy karencję i być może jeszcze jesienią dołączy do drużyny, jednak póki co tego nie zadeklarował.

Do seniorskiej kadry zostaną przesunięci juniorzy - Marcin Parszywka, Karol Kowal, Mateusz Pajka oraz Marcin Bylica. Być może w trakcie trwania sezonu, któryś z zawodników z juniorów zostanie ponadto zgłoszony do rozgrywek V-ligowych.

ORZEŁ MYŚLENICE - jesień 2014/15

Bramkarze: Marek Pajka (90), Marcin Bylica (98);

Obrońcy: Adrian Kasprzyk (92), Kamil Ostrowski (83), Mateusz Mistarz (83), Kamil Lesiński (90), Dominik Górka (92), Łukasz Mikołajczyk (83), Przemysław Leśniak (90), Michał Gwóźdź (89), Karol Kowal (96);

Pomocnicy: Dariusz Ślusarz (89), Łukasz Święch (84), Bartłomiej Łętocha (91), Łukasz Bzdek (84), Grzegorz Bałucki (94), Dawid Suder (84), Krzysztof Pyzio (93), Mateusz Pajka (97), Michał Górka (92);

Napastnicy: Krzysztof Żak (88), Marcin Parszywka (97), Rafał Kański (81)*;

---
Przybyli: Dawid Suder (powrót do gry, wcześniej Karpaty Siepraw), Mateusz Pajka, Marcin Parszywka, Karol Kowal, Marcin Bylica (z juniorów)
Odeszli: Miłosz Leśniak (Skalnik Trzemeśnia), Marek Łacny (Lubomir Wiśniowa), Przemysław Kiełbowicz (Jawor Jawornik), Michał Sroka, Artur Panuś (obaj Wrzosy Osieczany), Paweł Dąbrowa (nie wznowił treningów).

- być może przed rozpoczęciem rozgrywek nastąpią jakieś zmiany kadrowe - będziemy o tym informować na bieżąco.