Klasyczny hat-trick Jamrozika, juniorzy wygrywają z Grodziskiem!

Juniorzy starsi w zaległym meczu 12. kolejki pokonali Grodzisko Raciechowice 4:1, chociaż do przerwy przegrywali 0:1. Duża zasługa w tym zwycięstwie Patryka Jamrozika, który w drugiej połowie strzelił klasycznego hat-tricka, a później miał wielki udział przy czwartym golu!

Początek spotkania nie był zbyt udany dla obrońców, bo przy budowie ataku pozycyjnego przypadkową bramkę udało zdobyć się graczom Grodziska Raciechowice, gdy po nieudanym zagraniu jednego z defensorów zawodnik gości z dalszej odległości trafił do bramki, chcąc tylko wybić piłkę na tak zwane uwolnienie. Myśleniczanie jeszcze przed przerwą próbowali odpowiedzieć, ale wykazywali się niezbyt dobrą skutecznością.

Strzelali na bramkę między innymi Mateusz Pajka, czy Marcin Parszywka oraz Patryk Jamrozik, ale nie były to na tyle udane zagrania, aby piłka wpadła do siatki. Po zmianie stron odblokował się Patryk Jamrozik, który miał wielki udział przy czterech golach! Najpierw Marcin Parszywka zagrał mu w uliczkę, a ten wykorzystał sytuację sam na sam. Chwilę później trzebuński duet znów wdał się we znaki rywalom, zdobywając w identycznych okolicznościach drugiego gola.

Skuteczność Bush'a na tym się nie skończyła, bo w końcówce skompletował klasycznego hat-tricka trafiająć na 3:1. Wynik spotkania ustalił co prawda defensor Grodziska strzelając do własnej bramki po dośrodkowaniu Marcina Parszywki, ale duża tu zasługa Patryka Jamrozika, który wywarł na nim presję i zmusił do błędu.

Orzeł Myślenice - Grodzisko Raciechowice 4:1 (0:1)

Orzeł:Marcin Bylica (70 Kamil Zegiel) - Jakub Wielgus, Łukasz Serafin, Bartłomiej Pasternak (46 Karol Kowal), Andrzej Salawa - Marcin Parszywka, Mateusz Pajka, Bartłomiej Mróz (65 Arkadiusz Majda), Przemysław Panuś, Dominik Gatlik (46 Artur Kraus) - Patryk Jamrozik