Kański, Marzec, Nawieśniak - wielkie powroty w Orle Myślenice!

Rafał Kański, Kamil Marzec oraz Bartłomiej Nawieśniak to trzech zawodników, którzy w rundzie wiosennej sezonu 2014/15 zasilą szeregi Orła Myślenice. Wszyscy trzej mają za sobą mnóstwo występów w barwach naszego klubu i są to dobrze znane twarze kibicom, jednak z różnych przyczyn w ostatnim czasie byli nieobecni.

Dla doświadczonego Kańskiego to powrót po rocznej przerwie, ale na pewno będzie wartościowym zawodnikiem pierwszej drużyny. Niestety z uwagi na uraz nie będzie do dyspozycji trenera w pierwszym meczu ligowym z Rabą Dobczyce. Do Dobczyc nie pojedzie również Bartłomiej Nawiesniak, który wraca z wypożyczenia do Grodziska Raciechowice, a obecnie nadrabia zaległości treningowe, gdyż stosunkowo późno rozpoczął okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Bliski odbudowania najlepszej dyspozycji jest za to Kamil Marzec, który wraca do gry po kilkuletniej przerwie i wystąpił w niemal wszystkich zimowych sparingach pierwszej drużyny. Całemu trio życzymy powodzenia w reprezentowaniu myślenickiego Orła.

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy kadrę zasilili dodatkowo dwaj młodzieżowcy - Mateusz Bies z Wisły Kraków oraz Artur Kraus, który wrócił z wypożyczenia do Jawora Jawornik. Ubyli natomiast Łukasz Mikołajczyk, Michał Gwóźdź, Kamil Łysek, Damian Salawa oraz Grzegorz Bałucki.

ORZEŁ MYŚLENICE - runda wiosenna 2014/15

Bramkarze: Marek Pajka (90), Mateusz Bies (96), Marcin Bylica (98)

Obrońcy: Adrian Kasprzyk (92), Dominik Górka (92), Kamil Lesiński (90), Mateusz Pajka (97), Łukasz Bzdek (84), Przemysław Leśniak (91), Bartłomiej Nawieśniak (92), Kamil Ostrowski (83)

Pomocnicy: Dariusz Ślusarz (89), Krzysztof Pyzio (93), Łukasz Święch (84), Bartłomiej Łętocha (91), Krzysztof Żak (88), Artur Kraus (96), Patryk Jamrozik (97), Kamil Marzec (92), Michał Górka (92), Dawid Suder (84)